WARSZTATY - Bargework

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej i warsztatów dla architektów, w czasie której ogłoszone zostaną wyniki ogólnopolskiego konkursu architektonicznego „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE”. Celem konkursu było zaprojektowanie bryły pierwszego w Polsce modułowego biura w całości umiejscowionego na wodzie. Docelowo ma ono znajdować się na rzece i pełnić funkcję obiektu użyteczności publicznej. Konkurs skierowany był do architektów i projektantów. Nadesłane prace oceni jury złożone z profesjonalistów, a najlepsze z nich poznamy podczas konferencji, która odbędzie się podczas V Kongresu Stolarki Polskiej, 23 maja 2014 o godzinie 1000 w Hotelu Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

Studentów zapraszamy do udziału w warsztatach projektowych dla architektów realizowanych w ramach V Kongresu Stolarki Polskiej. Warsztaty przygotowane zostały przez uznane firmy z branży budowlanej: ALUPROF, DRUTEX, FAKRO, SOMFY i SOUDAL. Podzielono je na zajęcia praktyczne na komputerach oraz wykłady prowadzone przez liderów z firm reprezentujących sektor budowlany. Warsztaty obejmą, m.in. takie zagadnienia jak: wprowadzenie do idei projektowania zgodnej z BIM/Revit, modelowanie 3D czy wykorzystanie bibliotek CAD. Uczestnictwo w zajęciach to dla studentów możliwość praktycznej pracy z nowoczesnymi narzędziami projektowymi i czerpania z doświadczeń osób zawodowo związanych z branżą budownictwa. Warsztaty realizowane będą w dniu 23 maja 2014.

Więcej szczegółów pod adresem bargework.com.

Wydział Architektury
Politechniki Warszawskiej,
ul. Koszykowa 55

telefon 022 628 28 87, fax 022 628 32 36
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
telefon 22 628 28 87, fax 22 628 32 36

wszelkie uwagi na temat zawartości strony prosimy przesyłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.