KONKURS - Plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej

Urząd Patentowy RP ogłasza XII edycję konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej.

Celem konkursu jest uzyskanie utworu artystycznego w formie plakatu, którego główną ideę będzie stanowić upowszechnianie wśród społeczeństwa wiedzy o ochronie własności intelektualnej obejmującej w szczególności: ochronę wynalazkw, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych i usługowych, oznaczeń geograficznych i topografii układów scalonych.

Termin nadsyłania plakatów: 17 października 2014

Rozstrzygnięcie konkursu: 28 listopada 2014

Plakaty należy dostarczyć na adres:
Urząd Patentowy RP
al. Niepodległości 188/192
pokój 419
z dopiskiem "konkurs na plakat"

Wszelkie dodatkowe pytania można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej Urzędu Patentowego uprp.pl.

Wydział Architektury
Politechniki Warszawskiej,
ul. Koszykowa 55

telefon 022 628 28 87, fax 022 628 32 36
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
telefon 22 628 28 87, fax 22 628 32 36

wszelkie uwagi na temat zawartości strony prosimy przesyłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.